Wanneer kunt u de straat gebruiken?
Woensdag 5 en donderdag 6 augustus
De straat blijft bereikbaar voor plaatselijk verkeer.
Er worden freeswerken uitgevoerd aan het wegdek. Bewoners kunnen hun woning bereiken, maar rijden best voorzichtig in de werfzone.
Vrijdag 7 augustus
De straat is volledig afgesloten.
Er wordt een nieuwe asfaltlaag aangebracht. De Hoenderbroekstraat en de toegang tot de Sint-Servaeswijk via de Hoenderbroekstraat zijn die dag niet bereikbaar voor verkeer. Parkeer uw voertuig daarom tijdig buiten de werfzone.
Maandag 10 augustus
De straat blijft bereikbaar voor plaatselijk verkeer.
Er worden opnieuw freeswerken uitgevoerd voor de aanleg van de fietssuggestiestroken. Bewoners kunnen hun woning bereiken.
Dinsdag 11 augustus
De straat is volledig afgesloten.
De gele asfalt voor de fietssuggestiestroken wordt aangebracht. Er is geen verkeer mogelijk in de Hoenderbroekstraat en ook de toegang tot de Sint-Servaeswijk via de Hoenderbroekstraat is afgesloten.
Overzicht
✅ 5 augustus: straat bereikbaar
✅ 6 augustus: straat bereikbaar
❌ 7 augustus: straat volledig afgesloten
✅ 8 augustus: straat bereikbaar
✅ 9 augustus: straat bereikbaar
✅ 10 augustus: straat bereikbaar
❌ 11 augustus: straat volledig afgesloten
⚠️ Bewoners van de Sint-Servaeswijk houden rekening met hinder aan de toegang via de Hoenderbroekstraat.
Belangrijk
Parkeer tijdens de werkzaamheden geen voertuigen in de werfzone. Zo kunnen de werken veilig en vlot verlopen. Bij slechte weersomstandigheden kan de planning wijzigen. In dat geval worden de betrokken bewoners tijdig geïnformeerd.
Wij danken u voor uw begrip en medewerking.

