Inschrijven
DANSEN en BEWEGEN
Linedance - Lesgever : Anja Vandermeulen
- Start: maandag 31 maart 2025 (10 lessen) - 13.30 tot 15.30 uur
Prijs per module: € 45 - SVT € 9
NIEUW: Sequence dansen
Lesgever: Albert Ghelen
Vanaf september 2024 wordt gestart met “Sequence - Dansen”. Sequence dansen zijn de ideale dansen voor senioren en wordt ook wel line-dansen met een danspartner genoemd. Er wordt dan ook in een lijn, vierkant of in een cirkel gedanst en dit op alle soorten muziek zoals de Weense wals, quickstep, cha cha enz… Zoals bij Linedance wordt ook bij Sequence-dansen een vooraf bepaald programma een aantal keren herhaald. Er is een (gratis) proefles op woensdag 11 september 2024.
- Start: woensdag 23 april 2025 (10 lessen) - 13.30 tot 15.30 uur
Prijs per module: € 38 - SVT € 8
Zumba Gold voor Senioren
Lesgever: Ietje Selder
MUZIEK en GEZELLIG
3de Golden Oldies Party met live-muziek van “Slager (Butcher) Theo”!
Alweer voor de 4d keer komt Theo Weustenraed alias Butcher Theo naar het dienstencentrum voor een geweldige Golden Oldies Party! Lekker dansen op een goeie ouwe bougie of een elegant walsje van Engelbert Humperdinck. Maar ook de polonaise is toegelaten!!
Woensdag 21 mei 2025 - 13.30 uur
Prijs: € 6 (incl. koffie en vlaai) – SVT € 2
SPEL
Bridgen voor GEVORDERDEN (kaartspel)
Lesgever: Marleen Daenen
Start: maandag 20 januari 2025 (12 lessen)
9.30 tot 12.30 uur
Prijs: € 70 - SVT € 14
Bridgen voor BEGINNERS (kaartspel)
Lesgever: Marleen Daenen - GEANNULEERD (te weinig inschrijvingen)
Start: maandag 20 januari 2025 (12 lessen)
13 tot 16 uur
Prijs: € 70 - SVT € 14
Inschrijven en betalen
Lokaal Dienstencentrum “Aan de Statie”, Europaplein 33, 3620 Lanaken
- Aan het onthaal: alle weekdagen van 9.30 tot 16 uur
- Online via www.lanaken.be/dienstencentrum
- Opgelet: Telefonisch reserveren is niet mogelijk.
- Uw inschrijving is pas definitief na betaling van het inschrijvingsgeld.
Richtlijnen online inschrijving
- Alle aangeboden vormingen/activiteiten/cursussen staan in de webshop volgens datum. Gestart wordt op maandag 9 september 2024 (1ste cursus) en eindigt op maandag 23 juni 2025 (laatste cursus). Dit betekent dat ook alle vervolgcursussen verspreid in de webshop vermeld staan, bvb. bij de taal- en danscursussen.
- Indien gewenst kunt u voor een geheel programmajaar de vervolgcursussen reserveren (en betalen). Bvb. Zumba (18/9/2024 - 8/1/2025 - 23/4/2025). U moet dan doorheen de webshop scrollen want zoals gesteld, de cursussen staan vermeld volgens datum (en niet volgens thema). Geniet van een bundelkorting, dus bvb. 3 x een talencursus of 3x Linedance en u geniet 10% korting. De koppelkorting vindt u boven aan de pagina van de webshop.
- Opgelet: Inschrijven met SVT-korting is online niet mogelijk. Hierbij geldt een contante betaling aan het onthaal van het dienstencentrum. Gelieve SVT-attest mee te nemen aub.
Kortingen
- SVT (Statuut Verhoogde Tegemoetkoming) : Voor personen met een laag inkomen. Informeer hiervoor bij uw ziekenfonds. U geniet 80% korting op al onze vormingen en activiteiten. Een SVT-betaling is echter niet mogelijk via de website maar kan alleen via een contante betaling aan het onthaal van het dienstencentrum.
- Geschenkbon "Huwelijksjubileum" : U heeft een geschenkbon vanwege het gemeentebestuur ontvangen ivm uw huwelijksjubileum? De inschrijving voor een vorming of cursus is niet mogelijk via de website maar dient te gebeuren via het onthaal van het dienstencentrum.