Zoeken
Home / Vrije Tijd / Dienst Cultuur / Overzicht Verenigingen CR

Overzicht Verenigingen CR

nr Naam van de vereniging Afgevaardigde Voornaam
1 Aaijt Preense Laoneke Schrijvers Danny
2 ac locomotief boven arlette
3 ACV Neerharen-Smeermaas Molenbroeck Mathieu
4 ACW Lanaken Gerets Bart
5 Amphora Rekem Maes Guillaume
6 Aquarelclub Lanaken JANSSEN JOSIANNE
7 AQUART Eurlings Paul
8 Art team dosin Jeannine
9 b4MUSIC! Welkenhuyzen Bertie
10 Bijentelersbond Lanaken en Omstreken Engelen Jacques
11 buurtopbouwwerk "kijk Oud-Rekem" vzw Huysmans Peter
12 CV Apollonaise Mechels Boris
13 CV De Beerbumkes Moermans David
14 CV de bergtappers Timmermans Steve
15 CV De Boelvaar Ramaekers Jean-Marie
16 CV De Brikkebekkers Stevens Marc
17 CV De Doorbieters Haesen Dirk
18 CV De Drankörgels Derkoningen Andy
19 CV De Gelliker Galliaren Donders Martine
20 CV de pechvogels conings michel
21 CV de PinteWippers Paenen Guy
22 CV de Taffellere vzw Lowist Bart
23 CV De Toogbatsers Lambrigts Roland
24 CV de wottelzekskes Broux Mathieu
25 CV Mök Niks Oet Holtzem Kurt
26 CV Nit te geluive Moonen Servé
27 CV Sjut ien en zoep oet caubergh Andreas
28 CV Van Alles Get Thomassen Fanny
29 Da Vinci Schilderclub Jacobs Willem
30 Dansvereniging Rekem Buset Noel
31 Davidsfonds Lanaken Thijsen Johan
32 de 3620 ste divisie vzw Gerits Alex
33 De Porijkes Conings Ludo
34 Edelzanger Lanaken Janssen Jean
35 Erfgoedkring Wiosello Chavez Alejandro
36 Eurodrumband Bausmans Ronald
37 FedOS-Gellik Savenay Jean
38 Femma Rekem Tollenaers Leonie
39 Gezinsbond Gonnissen Aline
40 Gezinsbond Gellik Smets Dorine
41 Gezinsbond Neerharen Kusters Lutgarde
42 Gezinsbond Rekem Vanempten-Renkens Marie-Jeanne
43 gezinsbond Smeermaas Hendriks Marcel
44 Gezinsbond Veldwezelt Meesters Gust
45 GLOCK MECHELS RUDI
46 Gregoriaans Mannenkoor

47 HELION Biesmans Lisette
48 INFRA Lanaken Hardy Serge
49 Jack Million Band Paulissen Hubert
50 K.V.G.L. Rekem HOEVEN MARIE-JEANNE
51 K.G.O.S.S.U.-Lanaken Maenen Jean
52 K.H. De Hoop Gellik Van Damme Lucien
53 K.H. Weergalm der Maas Dreessen Jacques
54 kanaalgalm kesselt haesen danny
55 Kantatelier Lanaken Thaens Marie-José
56 Kon. Brassband "De Grensbewoners" Smeermaas Engelen Leo
57 Kon. Fanfare St.-Lambertus Veldwezelt Vrancken Roger
58 Kon. Harmonie St.-Lambertus Neerharen Rogiers Eric
59 Koninklijk Gemengd Koor JUBILATE Dreessen Anita
60 Koninklijke Fanfare Sint-Cecilia Rekem Bemelmans Guillaume
61 Koninklijke Toneelkring St Lambertus Veldwezelt rasking josiane
62 Koninklijke Vereniging der Oudstrijders Verbroedering V.O.V. 40-45 Lanaken /
Koninklijke Unie der Verbroedering van het Geheim Leger Lanaken
Vanaubel Eddy
63 Koor Castellum Kesselt Nicolaes Jean
64 Koor Ceciliakoor Veldwezelt

65 Koor Francis-Chorum Beckers Nadine
66 Koor Gemengd Zangkoor Crescendo Rekem Seleljo Marijke
67 Koor Gemengd zangkoor De Oosterster Vuerstaek Willy
68 Koor Sint Ursula Dreessen Anita
69 Koor Sint-Servaas Nijs Marlies
70 KVG Lanaken Van Rymersdael Maria
71 KVGL REKEM HOEVEN MARIE-JEANNE
72 KVLV Keulers Marie-Christiane
73 KVLV GELLIK Jeurissen M.Jose
74 kvlv kesselt Haesen Nicoline
75 KVLV Veldwezelt Janssen Krista
76 kwb Rekem Stassen Davy
77 Landelijke Gilde Kesselt Van Deurse Math
78 Landelijke Gilde Veldwezelt Peters Joseph
79 Markant Broekx Lutgarde
80 Middenstand Lanaken Huysmans Gunter
81 Natuurpunt Lanaken Hoelbeek Bart
82 NEOS Vranken Gerard
83 OKRA Rekem Winkel Thomas
84 OKRA Academie Biets Odette
85 OKRA Gellik Vrancken Margriet
86 OKRA Lanaken Dubois Guillaume
87 OKRA Neerharen Coun Theo
88 OKRA Smeermaas Van Nieuwkerke Walter
89 OKRA Veldwezelt Merken Clément
90 Old Cars Rustiek Lanaken Biesmans lisette
91 Orchis vzw Bijnens Jos
92 Oudercomité Aan de Basis Quix Werner
93 Ouderraad Sparrendal ziolkowski Peter
94 Overkoepelend gemeentelijk feestcomité Hermans Raymond
95 Overkoepelende Vriendenkring Gemeentepersoneel Vrancken Katrijn
96 OVV De Bezige Bloempjes Turner Audrey
97 Paasmarkt Gellik Maesen Hugo
98 Parochiaal Zangkoor sint Lambertus Neerharen Crijns Jeanne
99 Parochieraad "Sint-Lambertus" Veldwezelt Gerits Helena
100 Pasar Groot-Lanaken Brouns Henriëtte
101 Pastoraal team Quax Marcel
102 Postzegelkring Filac-Lanaken Ignoul Mathieu
103 Reckheimer Muzikanten Engelen Willy
104 RODE KRUIS Beckers Felicien
105 Ronde Tafel 111 Lanaken Tollenaers Jos
106 Seniorenorkest Groot-Lanaken Vangelabbeek Chretien
107 sint-vincentiusvereniging st-ursula lanaken thijskens liliane
108 Spaarkas Majestic Bruggen Jan
109 S-Plus Lanaken Molenbroeck Hubert
110 't Amateurke-Neerharen Willen Mario
111 t Gruupke Slootmaekers Marleen
112 Telebouworde Limburg vzw Gerets Jef
113 Twirlteam 'The Shining Girls' Gellik Geurts Miek
114 Vastelaovend a/d Maaskant Stefano Luigi
115 VAW t Wijnvat Tollenaers Louis
116 Velt Afd. Lanaken Meertens Johnny
117 Videoclub 95 Lanaken Vanwetswinkel Pierre
118 VIVA - SVV Lanaken Coumans Will
119 Personeelsvereniging De Lijn Lanaken Nijssen Johnny
120 VZW Assalam El-Makhoud Brahim
121 vzw bunker11 Van de Beek Norbert
122 VZW Club100 Lanaken Raithel Pascal
123 vzw CRM Brouns Jochen
124 vzw Dorpsraad Neerharen Bollen Patrick
125 vzw Renovatie Motmans Brigitte
126 Watervogelbond Bruggen Robert
127 Werkgroep Jaarboek Lanaken Geenard Mark
128 Wijkcomité Briegden Vuerstaek Jean
129 Willemsfonds Lanaken Geenard-Dirickx Evaliene
130 Zangkoor St Cecilia Smeermaas Roberts Nol
131 Ziekenzorg CM Lanaken en Smeermaas Janssen Jetty
132 Ziekenzorg CM Veldwezelt Judong Mathieu
133 Ziekenzorg Gellik Goossens Marleen
134 Ziekenzorg Kesselt Haesen Christiane
135 Ziekenzorg Neerharen Martens Nicole

Contactinfo