Samenstelling

De gemeenteraad en OCMW-raad bestaat uit 29 leden en is als volgt onderverdeeld:

  • Open VLD, 13 leden
  • Sp.a-Groen, 4 leden
     
  • CD&V, 7 leden
  • N-VA, 3 leden
  • Vlaams Belang, 2 leden
     
  • Algemeen directeur (lid zonder stemrecht)

Voorzitter van de gemeenteraad is mevrouw Viviane Schellingen.
Secretaris van de gemeenteraad is de heer William Vancleynenbreugel.
 

Samenstelling gemeenteraad

Voorzitter
 

Viviane Schellingen

Viviane Schellingen
Open VLD

Henri Dunantstraat 125
3620 Lanaken
T 089 731 565
M 0475 811 455

viviane.schellingen@lanaken.be

 

Burgemeester
 

Marino Keulen

Marino Keulen
Open VLD

Dassenpad 2
3620 Lanaken
T 089 711 721

marino.keulen@lanaken.be

 

Schepenen
 

Astrid Puts

Astrid Puts
Open VLD

Strodorp 25
3620 Lanaken
T 0477 639 934
astrid.puts@lanaken.be

 

Christel Gorissen

Christel Gorissen
SP.a - Groen

Pastoor Houbenplein 24
3620 Lanaken

M 0498 112 033
christel.gorissen@lanaken.be

 

Sofie Martens

Sofie Martens
Open VLD

Berenhofstraat 13/1
3620 Lanaken
M 0498 638 592
sofie.martens@lanaken.be

 

Peter Verheyen

Peter Verheyen
Open VLD

Ladderstraat 39
3620 Lanaken
T 089 712 409
M 0479 214 683
peter.verheyen@lanaken.be

 

Jolein Martens

Jolein Martens
Open VLD

Bergstraat 32
3620 Lanaken
M 0478 344 348
jolein.martens@lanaken.be

 

Voorzitter bijzonder comité sociale dienst
 

Michel Stevens

Michel Stevens
SP.a - Groen

A.G. Bellstraat 35
3620 Lanaken
M 0476 494 567
michel.stevens@lanaken.be

 

 

Gemeenteraadsleden

 

Pierre Nelissen

Pierre Nelissen
Open VLD

Roelerdreef 18
3620 Lanaken
T 089 714 184
M 0477 245 502
pierre.nelissen@lanaken.be

 

Piet van Berkel

Piet Van Berkel
N-VA

Isabellastraat 11
3621 Lanaken-Rekem
T 089 714 825
M 0475 496 151
piet.vanberkel@lanaken.be

 

 

Vera Jans
CD&V

Winevenstraat 47
3620 Lanaken
M 0472 579 221
vera.jans@lanaken.be

 

Freddy Stouten

Freddy Stouten
CD&V

Dorpsstraat 41
3620 Lanaken
T 089 718 855
freddy.stouten@lanaken.be

 

Anita Jeurissen

Anita Jeurissen
Open VLD

De Dries 7
3620 Lanaken
T 089 722 388
M 0494 308 019
anita.jeurissen@lanaken.be

 

Leo Joosten

Leo Joosten
Vlaams Belang

Steenselbergweg 29
3620 Lanaken
T 089 713 793
M 0476 363 793
leo.joosten@lanaken.be

 

Dominique Terwingen

Dominique Terwingen
Open VLD

Pastoor Houbenplein 14
3620 Lanaken
M 0472 680 890
dominique.terwingen@lanaken.be

 

Rudi Mechels

Rudi Mechels
CD&V

Jan Rosierlaan 6/12
3620 Lanaken
M 0476 440 839
rudi.mechels@lanaken.be

 

Jean-Pierre Hermans

Jean-Pierre Hermans
CD&V

Burgemeester Martinstraat 1
3620 Lanaken
M 0494 448 627
jeanpierre.hermans@lanaken.be

 

Tony Castermans

Tony Castermans
SP.a - Groen

Wijngaardstraat 97
3620 Lanaken
M 0479 029 168
tony.castermans@lanaken.be

 

Johan Pauly

Johan Pauly
N-VA

Heirbaan 66
3620 Lanaken
M 0473 446 124
johan.pauly@lanaken.be

 

Bert Paulissen

Bert Paulissen
CD&V

Briegdenstraat 21
3620 Lanaken
M 0472 251 217
bert.paulissen@lanaken.be

 

Jasmine Neven

Jasmine Neven
Open VLD

Kompveldstraat 24
3620 Lanaken
T 089 718 646
M 0476 532 056
jasmine.neven@lanaken.be

 

Sarah Loubele

Sarah Loubele
Open VLD

Heiwyckstraat 18
3620 Lanaken
sarah.loubele@lanaken.be 

 

Jeroen Moors

Jeroen Moors
Open VLD

Omstraat 1/2
3620 Lanaken
M 0471 581 827
jeroen.moors@lanaken.be 

 

Raf Withofs

Raf Withofs
CD&V

Hexheuvelstraat 5
3620 Lanaken
M 0473 852 942
raf.withofs@lanaken.be 

 

Brecht Geurts

Brecht Geurts
CD&V

Sint-Antoniussteeg 12
3620 Lanaken
T 089 718 064
M 0486 922 620
brecht.geurts@lanaken.be

 

Pieter Janssen

Pieter Janssen
Open VLD

Schijfstraat 1
3621 Lanaken-Rekem
M 0472 593 287
pieter.janssen@lanaken.be

 

Dirk Opsteyn

Dirk Opsteyn
SP.a - Groen

Groenstraat 35
3621 Lanaken-Rekem
T 089 723 632
dirk.opsteyn@lanaken.be

 

Boris Mechels

Boris Mechels
N-VA

Jan Rosierlaan 45/6
3620 Lanaken
M 0497 823 413
boris.mechels@lanaken.be

 

Jo Masset

Jo Masset
Vlaams Belang

Koning Albertlaan 47
3620 Lanaken
M 0472 622 049
jo.masset@lanaken.be

 

Algemeen directeur

 

William Vancleynenbreugel

William Vancleynenbreugel

Jan Rosierlaan 1
3620 Lanaken
T 089 730 747
william.vancleynenbreugel@lanaken.be