Samenstelling

De gemeenteraad bestaat uit 30 leden en is onderverdeeld in volgende fracties:

Open VLD
sp.a - GROEN
CD&V
Vlaams Belang
NVA 
Onafhankelijk

13 leden
4 leden
7 leden
1 lid
4 leden
1lid

Voorzitter van de gemeenteraad is de heer Stefan Meulemans.
Secretaris van de gemeenteraad is de heer William Vancleynenbreugel.

 

Samenstelling gemeenteraad

Burgemeester
 

Marino KeulenMarino Keulen
Open VLD

Dassenpad 2
3620 Lanaken
T 089 711 721

marino.keulen@lanaken.be

 

 

Schepenen
 

Mark CurversMark Curvers
Open VLD

Stationsstraat 123
3620 Lanaken
T 089 730 774
mark.curvers@lanaken.be

 

 

 

 

Sofie Martens

Sofie Martens
Open VLD

Berenhofstraat 13
3620 Lanaken
M 0498 638 592
sofie.martens@lanaken.be

 

 

Patrick TollenaersPatrick Tollenaers
Open VLD

Pieter Breughelstraat 23
3620 Lanaken
M 0478 610 043
patrick.tollenaers@lanaken.be

 

 

Christel GorissenChristel Gorissen
SP.a - Groen

Pastoor Houbenplein 24
3620 Lanaken

M 0498 112 033
christel.gorissen@lanaken.be

 

 

 

Michel StevensMichel Stevens
SP.a - Groen

A.G. Bellstraat 35
3620 Lanaken
M 0476 494 567
michel.stevens@lanaken.be

 

 

Astrid PutsAstrid Puts
Open VLD

Kleine Omstraat 13
3620 Lanaken
T 0477 639 934
astrid.puts@lanaken.be

 

 

 

Viviane SchellingenViviane Schellingen
Open VLD

Henri Dunantstraat 125
3620 Lanaken
T 089 731 565
M 0475 811 455
viviane.schellingen@lanaken.be

 
 
Gemeentesecretaris
William VancleynenbreugelWilliam
Vancleynenbreugel

Jan Rosierlaan 1
3620 Lanaken
T 089 730 747

E-mail

 

Gemeenteraadsleden

 

Anita Jeurissen

 

Anita Jeurissen (Open VLD)
De Dries 7
3620 Lanaken
T 089 722 388
M 0494 308 019
anita.jeurissen@lanaken.be

Stefan Meulemans

 

Stefan Meulemans (Open VLD)

Stationsstraat 168

3620 Lanaken

T 0478 200 692

stefan.meulemans@lanaken.be

Pierre Nelissen

 

Pierre Nelissen (Open VLD)

Roelerdreef 18

3620 Lanaken

T 089 714 184

M 0477 245 502

pierre.nelissen@lanaken.be

 

Dominique Terwingen

 

 

 

Dominique Terwingen (Open VLD)
Pastoor Houbenplein 14
3620 Lanaken
M 0472 68 08 90
dominique.terwingen@lanaken.be

Jolein Martens

 

Jolein Martens (Open VLD)
Bergstraat 34
3620 Lanaken 
M 0478 34 43 48
jolein.martens@lanaken.be 

Peter Verheyen

 

Peter Verheyen (Open VLD)
Ladderstraat 39
3620 Lanaken
M 0479 21 46 83
peter.verheyen@lanaken.be 

Denis Geurts

 

Denis Geurts (Open VLD)
Bedrijfsweg 20/1
3620 Lanaken
M 0476 36 26 23
denis.geurts@lanaken.be 

Vera Jans

 

Vera Jans (CD&V )

Winevenstraat 47

3620 Lanaken

T 089 48 11 33

vera.jans@lanaken.be

Freddy Stouten

 

Freddy Stouten (CD&V)

Dorpsstraat 41
3620 Lanaken

T 089 71 88 55

freddy.stouten@lanaken.be

Mark Geurts

 

Mark Geurts (CD&V )

Sint Antoniussteeg 12

3620 Lanaken

T 089 71 80 64

mark.geurts@lanaken.be

Bert Paulissen

 

Bert Paulissen (CD&V)

Briegdenstraat 21

3620 Lanaken

T 089 713 769

bert.paulissen@lanaken.be

Marylin Neven

 

Marilyn Neven (CD&V)

Smeetsstraat 92

3620 Lanaken

M 0485 50 88 53
marilyn.neven@lanaken.be

Rudi Mechels

 

Rudi Mechels (CD&V)
Jan Rosierlaan 6 bus 12
3620 Lanaken
M 0476 44 08 39
rudi.mechels@lanaken.be

Jean Pierre Hermans

 

Jean-Pierre Hermans (CD&V)
Burgemeester Martinstraat 1
3620 Lanaken
M 0494 44 86 27
jeanpierre.hermans@lanaken.be

Piet Vanberkel

 

Piet Van Berkel (N-VA)

Populierenlaan 69 bus 5

3621 Rekem

T 089/ 71 48 25

piet.vanberkel@lanaken.be

Johan Pauly

 

Johan Pauly (N-VA )

Heirbaan 66

3620 Lanaken

M 0473 446 124

johan.pauly@lanaken.be

Natascha Pernet

 

Natascha Pernet (N-VA)
Kiezelweg 53
3620 Lanaken
M 0474 43 56 08
natascha.pernet@lanaken.be

Karin Thijs

 

Karin Thijs (N-VA)
Steegstraat 33
3620 Lanaken
M 0476 90 70 69
karin.thijs@lanaken.be 

Tony Castermans

 

Tony Castermans (SP.a - GROEN)

Wijngaardstraat 97
3620 Lanaken

M 0479 02 91 68
tony.castermans@lanaken.be

Ivo Maes bewerkt 2

 

Ivo Maes (SP.a-GROEN)
Roosakkerstraat 17
3620 Lanaken
M 0483 32 61 25
ivo.maes@lanaken.be   

Leo Joosten

 

Leo Joosten (Vlaams Belang)

Steenselbergweg 29

3620 Lanaken

T 089 713 793

GSM 0476 36 37 93

leo.joosten@lanaken.be

Rudi Nivelle

Rudi Nivelle (Onafhankelijk)
Jan Rosierlaan 6/1
M 0475  84 34 56
rudi.nivelle@lanaken.be